CURASEPT: Taliansky príbeh

Spoločnosť

Spoločnosť Curasept S.p.A. SpA bola založená v roku 2001 v Taliansku. Jej poslaním je ponúknuť klientom, partnerom a zainteresovaným stranám najoriginálnejšie, najinovatívnejšie a najkvalitnejšie riešenia v oblasti chemickej ústnej hygieny pre zdravie-krásu-osobnú pohodu. Spoločnosť je pevne presvedčená, že každý pacient je maximálne dôležitý a preto chce pomôcť odborníkom v tomto odvetví pri vytváraní motivácie a akceptácie medzi pacientmi a svojimi produktmi. Vlastný výskum, vývoj, neustála inovácia a prístup zameraný na pacienta sú niektoré z hlavných charakteristík zo stratégie Curasept.

CURASEPT

V roku 2002 spoločnosť Curasept S.p.A hrdo navrhla, vyvinula a patentovala prvú inováciu v oblasti ústnej hygieny od roku 1960: ADS system.

Tento systém vyrobený v Taliansku spôsobil revolúciu v tomto odvetví tým, že umožnil používanie chlórhexidínu bez časti jeho známych vedľajších účinkov. V roku 2005 sa stal lídrom na trhu s chlórhexidínom v lekárňach v TalianskuLínia Curasept ADS sa od roku 2002 vyvíja uvedením ďalších dôležitých prípravkov s kyselinou hyalurónovou, chlórbutanolom, PVP - VA a kolostrumom. Spoločnosť Curaden uviedla na trh ďalšiu inováciu Curasept Biosmalto, nový vzorec, ktorý pomáha pri regenerácii a ochrane zubnej skloviny.